سلام، دختری 28 ساله هستم. که از چندین سال پیش موهای قسمت چانه، وسط سینه ها،روی شکم، بسیار زخیم و پر شده اند. البته خدارا شکر دارای پریودی بسیار منظمی هستم و برای از بین بردن این موها از روشهای مختلفی استفاده کردم مانند موم، بند انداختن. چاق نیستم. اما این موها بیشتر می شوند. افراد زیادی خوردن جوشانده رازیانه را هر هشت ساعت یکبار توصیه کرده اند آیا این تجویز درسته؟ و اشکال نداره در زمان پریودی هم این دارو رو بخورم؟ اگر نه لطفا راهنمایی کنید.

با سلام

یکی از دلایل رویش موهای زائد میتواند عدم تنظیم هورمونهای جنسی یا وجود کیست و ... با شد عرق رازیانه به تنظیم هورمونهای جنسی کمک میکند اما در دوران قائدگی باعث افزایش خونریزی و کاهش دردهای این دوران میشود اگر خونریزی زیادی ندارید میتوانید استفاده کنید اما دوز استفاده آن بر اساس شرایط بدن شما تعیین میشود.البته توصیه میشود که فرم شرح حال بیماری که شرحش در قسمت درباره ما سایت وجود دارد را پر کرده وبرای ما ارسال کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌ باشند و فعالیت‌ های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس ماده 23 قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده توسط سایت با مجوز نشر از صاحب امتیاز اثر می باشد.

خبرنامه