سلام؛ من حضوری از آقای دکتر نسخه دریافت کردم بعضی از داروهایم کم است می توانم از طریق سایت سفارش بدهم؟ از کدام قسمت؟ بعد از چند روز دارو به دستم می رسد؟ رژیم استاندارد راحدود یک ماه است اجرا می کنم تا نوبت بعدی ویزیت (یک ماه دیگر) باید ادامه بدهم؟ در غیر این صورت چه غذاهایی مصرف کنم ؟ در این رژیم فالوده سیب با شکر ذکر شده درصورتی که در پرهیزات و توصیه ها قند و شکر نباید مصرف شود؟

با سلام

بله داروها را می توانید از طریق سایت سفارش دهید. نام و تعداد درخواستی داروها را به همراه شماره تماس خود در قسمت در ارتباط با ما تایپ کرده و ارسال کنید. بعد از رسیدن ایمیل به ما با شما جهت هماهنگی های لازم تماس گرفته میشود. درصورت عدم بروز مشکل (عدم پاسخگویی شما به تماس ما،تاخیر در مبلغ واریزی و.....) بسته به تهرانی یا شهرستانی بودن شما مدت زیادی طول نخواهد کشید.

بهتر است تا مراجعه  بعدی رژیم استاندارد را رعایت کنید (بهتراست زمان مصرف داروها تنوع مواد غذایی که وارد بدنتان میشود کم باشد تا داروها بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند)

ضمنا رژیم سیب شما همراه با عسل میباشد نه شکر (بهتراست از عسل قابل اطمینان استفاده کنید)

نماد اعتماد الکترونیکی

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌ باشند و فعالیت‌ های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس ماده 23 قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده توسط سایت با مجوز نشر از صاحب امتیاز اثر می باشد.

خبرنامه