دستور تهيه واکسن آلرژی

دستور تهيه واکسن آلرژی

داخل یک ظرف بزرگ از تمام اقلام خوراکی و غیرخوراکی موجود در منزل، بخش اندکی جدا کرده و بریزید. به ویژه از مواد یا غذاهای حساسیت زا (آلرژن) هم به این ترکیب اضافه کنید. از مواد معمولی و غیرحساسیت زا نیز به این ترکیب اضافه کنید. حجم و مقدار هر یک از این مواد به اندازه یک قاشق مرباخوری باشد. سپس آب جوش اضافه کنید و این ظرف را داخل یخچال یک هفته بگذارید بماند. بعد از یک هفته ظرف را بیرون آورده و مجددا آب جوش اضافه کرده و بکوبید تا کاملا مخلوط شود. سپس از صافی رد کنید. به محلول باقی مانده به اندازه یک قاشق مرباخوری گرد جارو برقی (پودر نرم داخل جارو برقی) اضافه شود و کاملا به هم بزنید تا ترکیب و ممزوج شود. در آخر به اندازه 50 سی سی داخل ظرف یا شیشه ای در بسته ریخته و این شیشه را در روز مقرر جهت انجام حجامت آلرژی همراه خود به مطب بیاورید.

تذکر1 :تعداد و تنوع مواد اولیه ای که داخل ظرف میریزید هر چه بیشتر باشد، واکسن شما مطلوبتر و کارآمدتر و حجامت شما مفیدتر و پربازده تر خواهد بود.
فهرست برخی از اقلام از این قرار است: آرد برنج، روغن نباتی، سرکه، آب لیمو، پیاز، انواع میوه ها، چای، توتون،سیگار، الکل، شیر، ماست، کره، خرما، فلفل، عسل، قند و شکر، زردچوبه، دارچین، سیب زمینی، گوجه فرنگی،پنیر، بادمجان، خاک، تخم مرغ، سس، گوشت، انواع ادویه، انواع حبوبات (ساییده شده)، رب گوجه و… (خلاصه هر چه که موجود است و به دستتان میرسد.)

تذکر 2 :از مواد شیمیایی (منتهی به مقدار کمتر و در حد و حجم یک قاشق چایخوری) نیز باید در ترکیب اولیه بریزید. مانند بنزین، نفت، ریکا، تاید، صابون مایع، شامپو، ادکلن و اسپری، جوهر و…

تذکر 3 : حجامت آلرژی و تهیه این واکسن به ظاهر مشکل و عجیب به نظر میرسد، اما بدانید که با هم این دستور حجامت آلرژی، تا کنون صدها بیمار با شکایت آلرژی و اگزما و حساسیت پوستی و آسم و کهیر و …. درمان قاطع و ضد درد حتمی (بدون عود بیماری) شده اند.

تذکر 4 :بسته به نوع آلرژی و شدت و سابقه بیماری حساسیتی شما طول درمان و زمان بندی حجامت ها مشخص میشود. طبع و مزاج شما نیز تعیین کننده است. مراحل و تعداد حجامت لازم را پزشک پرتجربه و حاذق طب سنتی تعیین میکند. در هر صورت حجامت آلرژی اغلب 3 مرحله باید تکرار شود.

نوشته های مرتبط
2 دیدگاه
احسان

سلام من تا حالا مطبی پیدا نکردم حجامت آلرژی انجام بدندهمه جا حجامت عام انجام میدند

سلام
با بخش اعمال یداوی هماهنگ نمایید

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *