کیمیا مهر طب یک سایت مشاوره ای - درمانی طب سنتی

سایت کیمیا مهر طب  یک سایت مشاوره ای – درمانی  براساس طب سنتی بوده و برای کسانی طراحی شده که زمان کافی برای مراجعه به مطب پزشک دلخواه را ندارند وتمایل دارند درمورد مشکل و نحوه درمان خود اطلاعات بیشتری کسب کنند. علاوه بر آن در مورد سبک و روش بهتر زندگی کردن با پزشک خود دائما در تماس باشند و بتوانند در طول مسیر زندگی یک پزشک همراه داشته باشند ودر یک فضای مجازی به پاسخ بسیاری از پرسشهای خود در مورد بیماری و شیوه صحیح زندگی برسند.

با عضویت رایگان در این سایت و پر کردن فرم شرح حال می توانید درمورد بیماری یا مشکل خود مشاوره یا درمان بگیرید. فرم شرح حال و سوالات شما به سمع ونظر آقای دکتر کرد افشاری خواهد رسید و بر اساس موضوع مطرح شده تصمیم به مشاوره یا درمان شما گرفته می شود و در صورت نیاز دارو برای شما ارسال می گردد . در این بین تمام مراحل کار با شما در میان گذاشته می شود. ضمنا پوشه ای برای شما ترتیب داده می شود که تمام اطلاعات و سوابق بیماری شما در آن ذخیره شده، و درمراجعات بعدی ودر پاسخ به سوالات شما از این اطلاعات استفاده می شود.

همچنین در این سایت قسمتی برای پزشکانی در نظرگرفته شده که درخواست مشاوره جهت بیمارانی دارند که به آنها مراجعه می کنند. ایشان می توانند باعضویت رایگان در سایت و پرداخت حق مشاوره ، در طول مسیر درمانی از مشاوره های دکتر کردافشاری بهره مند گردند.
شما در این سایت می توانید ، تصاویر بیماریهای مختلف و صعب العلاجی را مشاهده کنید که تحت درمان با طب سنتی قرار گرفته و به نتایج مطلوبی رسیدند.

  در این سایت شعارهای سلامتی به صورت هفتگی و مقالات جدید به چاپ رسیده ماهانه در مورد بیماریهای مختلف و روشهای درمان آنها قابل مشاهده خواهند بود .البته شعارهای سلامتی به صورت پیامک یا ایمیل برای اعضای سایت ارسال خواهد شد. (البته برای کسانی که عضو خبرنامه شده اند.)
در قسمت آشپزخانه سایت شما با روش تهیۀ غذاهایی آشنا می شوید که از دیدگاه طب سنتی مورد تأیید می باشند واز لحاظ طعم و ظاهر تفاوت چندانی با غذاهای امروزی ندارند. مانند سس های وپیتزاهایی که با مواد و روشهای سالمی تهیه شده  اند و...
در این سایت قسمتی نیز برای پاسخ به سوالات شما طراحی شده است.

شایان ذکر است که در این فضای مجازی قسمتی طراحی شده برای تجربیات شخصی شما ونتایج مثبت یا منفی درمانی که به صورت تجربی از مصرف گیاهان دارویی وانواع غذاها و نوشیدنی ها در موارد گوناگون به دست آورده اید. شما این تجربیات را برای ما مطرح خواهید کرد واز مزایای ویژه ما از جمله تخفیف در پرداخت حق مشاوره برخوردار خواهید شد.

امید آن داریم که راهنمایی باشیم در مسیر تندرستی ومرهمی بر دل دردمندان .
و در نهایت...

این همه گفتیم لیک اندر بسیچ                  بی عنایات خدا هیچیم هیچ

نماد اعتماد الکترونیکی

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌ باشند و فعالیت‌ های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس ماده 23 قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده توسط سایت با مجوز نشر از صاحب امتیاز اثر می باشد.

خبرنامه