نحوه پرکردن فرم شرح حال

  1. عضو سایت شوید
  2. در قسمت ورود ایمیل و پسورد را وارد کنید (توجه:لطفا نام کاربری ورمز ورود خود را با دقت جایی یاداشت کرده که در ورود به سایت مشکل پیدا نکنید.نشانه ورود شما به سایت اینست که منوی کاربری به لیست شما اضافه میشود ).
  3. یک منوی کاربر در کنار قسمت ورود ظاهر میشود  که با رفتن نشانه گر موس روی آن تعدادی گزینه باز میشود، فرم شرح حال بیمار را باز کنید و تمام سوالات را با دقت پاسخ دهید.
  4. درانتهای فرم شرح حال نحوه پرداخت خود را مشخص کرده در صورت آفلاین باید به یکی از شعب بانک سامان مراجعه کرده هزینه را واریز وسپس کد پیگیری قبض بانکی را در جایگاه مربوطه وارد کنید. ومنتظر تایید آن از طرف مدیر سایت شوید.در صورت پرداخت آنلاین میتوانید از کلیه عابر بانکهای عضو شتاب که دارای رمز دوم میباشد استفاده کرده  وپرداخت خودرا انجام دهید. پس روی گزینه ذخیره کلیک کنید .در صورت پرداخت آنلاین اطلاعات شما به رنگ سبز ذخیره میشود.واگر از پرداخت آفلاین استفاده کنید فرم شما به رنگ زرد بوده  وبا تایید مدیرسایت به رنگ سبز در خواهد آمد
  5. در صورت نیاز به ویرایش فرم شرح حال ،روی کادر کنار آن کلیک کرده و اطلاعات را ویرایش و ذخیره و در بازگشت میتوانید نحوه پرداخت را انتخاب کنید.(نسخه و تدابیر شما یک هفته تا 10روز پس ازارسال فرم شرح حال به ایمیل شما ارسال خواهد شد.زمان ارسال پیامکی نیز به شماره تلفن همراهی که در فرم شرح حال وجود دارد، فرستاده میشود و شما را از ارسال نسخه به ایمیلتان آگاه میکند)
  6. ​لطفا در مراجعات بعدی و پیگری درمان فرم پیگیری را پرکرده و ارسال کنید.(توجه: درصورت تمایل به پیگیری همان مشکل قبلی،لطفا فرم پیگیری را پر کرده،اما اگر خواستید مشکل جدیدی را مطرح کنید،حتما فرم شرح حال جدیدی را پر کنید)

اعضای سایت اطلاعات فرم شما را به اطلاع دکتر کردافشاری می رسانند و نسخه را به ایمیلی که در فرم شرح حال گذاشته اید ارسال می کنند.

نماد اعتماد الکترونیکی

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌ باشند و فعالیت‌ های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس ماده 23 قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده توسط سایت با مجوز نشر از صاحب امتیاز اثر می باشد.

خبرنامه