بااهدای سلامو تشکر ازحسن توجه شما به بیماران پیرو سوال قبلی پیرامون تشخیص افتادگی ناف که در مورد بنده داده شده مزاحم حضرتعالی هستم. و در پاسخ به پرسش شما. تشخیص این عارضه توسط جناب آقای دکتر مسجدجامعی داده شده و بنده ازین علایم نزدایشون شکایت داشتم: خواب رفتگی و سنگین شدن شدیددست و پا بویژه اگر برای مدت کوتاهی در نقطه ای ثابت باشد. بیحالی وکلافه بودن. اضطراب و تپش قلب. درد شکمی بعضا اطراف ناف و بویژه درناحیه پهلوی سمت راست. ضعف و دردپاوزانو. کمردردهای شدید که تا ناحیه لگن منتشر میشوند. ضمن اینکه سالهاست از تکرر ادراری و اختلالات دفع ادرار رنج میبرم. که جناب دکتر پس از معاینه شکم چنین تشخیصی دادند. بله بنده در مطب شما پرونده دارم ولی متاسفانه شماره پرونده روفراموش کردم.بازهم از دقت ودلسوزی شما و همکارانتون در رابطه با بیماران سپاسگزارم و براتون آرزوی سلامتی و عاقبت بخیری دارم.

با سلام

قابل زکر است که شما باید مجددا به خود ایشان مراجعه کنید تا مشکلات شما بررسی شود. وجواب سوال شا درمورد مشکلاتتون از جمله ناف از طرف خود ایشان پاسخ داده شود.

نماد اعتماد الکترونیکی

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌ باشند و فعالیت‌ های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس ماده 23 قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده توسط سایت با مجوز نشر از صاحب امتیاز اثر می باشد.

خبرنامه