سلام از پارسال یک قوطی قرص خونساز تجویز شده توسط اقای دکتر کردافشاری باقی مانده . ایا میشود امسال انرا مصرف کرد؟ یعنی تاریخ مصرف ان نگدشته است؟

با سلام

اگر در قوطی را باز نکردید و در دشرایط غیر متعارف نبوده مثل رطوبت زیاد یا کرمای شدید میتوانید از آن استفاده کنید زیرا تاریخ مصرف آنها 2 سال میباشد.

نماد اعتماد الکترونیکی

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌ باشند و فعالیت‌ های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس ماده 23 قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده توسط سایت با مجوز نشر از صاحب امتیاز اثر می باشد.

خبرنامه