سلام.من یک بار برای بیماری برص خدمت شما مراجعه داشته ام که برای دو ماه بعد فرمودید دوباره باید خدمت برسم که الان دو ماه گذشته و نوبت بعدیم یک ماه دیگر است. آیا می توانم قرص دوای بلغم و اطریفل شاهتره را مصرفشان را یک ماه دیگر ادامه دهم؟ با وجود این که از دو ماهی که گفته اید می گذرد و دو ماه کامل مصرف کرده ام؟ تا نوبت مراجعه ی بعدیم.

با سلام

لطفا با شماره مشاوره دارویی تماس بگیرید.

نماد اعتماد الکترونیکی

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌ باشند و فعالیت‌ های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس ماده 23 قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده توسط سایت با مجوز نشر از صاحب امتیاز اثر می باشد.

خبرنامه