با عرض سلام خدمت آقای دکتر کرد افشاری من کتاب تغذیه در طب ایرانی، اسلامی شما رو مطالعه کردم اکثر علائمی که برای مزاج گرم به ویژه گرم و خشک و غلبه صفرا قید فرمودین برای من صدق میکنه مثل موی مجعد، زردی پوست، خشمگین شدن، نداشتن ثبات رأی، عجول بودن، شروع کارها به سرعت، ادرار و مدفوع پررنگ، زود عصبانی شدن و زود هم آرام شدن، بی خوابی، فقط چند تا نکته مبهم برام مونده اولیش اینه که فرمودین این افراد گرمایی هستند و تحمل فصل تابستان را ندارند، اما احساس میکنم بدنم خیلی به سرما حساسیت نشون میده مثل«عرق زیاد در حالت عادی با این وجود در هوای گرم باید از وسایل خنک کننده اعم از پنکه و کولرفاصله بگیرم، احساس ناخوشایند مانند لرزش بدن، سرما و استخوان درد هنگام تماس با آب وهوا، گریزان بودن از استحمام و نظافت از این بابت، پوشیدن لباس زیاد برای فرار از سرما، همچنین صدای ضمن حرکت و درد استخوانها. در کل احساس می کنم بدنم دچار سستی و تنبلی بیش از حدیه و در گرم شدن دچار مشکل می شه»، دومیش تمایل به خوردن خوراکی های شیرینه که با خوردن اونا احساس خوبی بهم دست میده، سومیش اینه که فرمودین که هر فرد وقتی که متولد میشود دارای یک مزاج سرشتی است و همین مزاج برای او یک حالت طبیعی است، چقدر می شه این مزاج سرشتی رو تغییر داد و افعالی مثل عجول بودن و فقدان ثبات رأی رو اصلاح کرد، ضمن تشکر از کتاب مفیدتون برای برطرف کردن این مشکلات راهی وجود داره.

باسلام وضمن تشکر از مطالعه و دقت نظر شما

به اطلاعتان میرسانیم که باتوجه به علائمی که شما گفتید شما احتمالا دوچار یک سوء مزاج شدیدکه برای نظر دقیقتر و برطرف شدن مشکل باید شرح حال کاملی از شما داشته باشیم.

 لطفا فرم شرح حال بیماری که شرحش در قسمت درباره ما سایت وجود دارد را پر کرده و برای ما ارسال کنید. ضمنا نهایت تلاش ما اینست که شخص را به مزاج واقعی خودش نزدیک کنیم یعنی به تعادلش برسانیم نه اینکه آن را تغییر دهیم...کسانی که رفتاری دارند خارج از تعادل، باید به برطرف کردن سوء مزاج پرداخته و درمورد این رفتارها با پزشک معالجشان مشورت کنند. 

 

نماد اعتماد الکترونیکی

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌ باشند و فعالیت‌ های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس ماده 23 قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده توسط سایت با مجوز نشر از صاحب امتیاز اثر می باشد.

خبرنامه