آیا بایستی برای هر نوبت پیگیری درمان و ویزیت اینترنتی هزینه ویزیت پرداخت شود؟

خیر برای پیگیری بیماری فعلا نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌ باشند و فعالیت‌ های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس ماده 23 قانون حمایت از حقوق مولفان، کلیه آثار ارائه شده توسط سایت با مجوز نشر از صاحب امتیاز اثر می باشد.

خبرنامه